Solidne wykonanie flag

Flagi które powiewają

flagi w Moskwie

Poszukujesz solidnej i profesjonalnie wykonanej flagi reklamowej? Zaufaj naszym konsultantom!

Skuteczna i solidna flaga reklamowa to podstawa każdego przedsiębiorstwa — logo firmy, które dumnie prezentuje się podczas powiewów wiatru to ekskluzywny nośnik reklamy, który widoczny jest z odległości kilkunastu metrów.

Główna zaletą flag reklamowych jest wspomniana przez nas widoczność. Dobrze skonstruowana flaga, przyciąga wzrok potencjalnych klientów równie dobrze jak billboard czy baner. Dodatkowo podczas produkcji używamy wyłącznie wysokojakościowych materiałów, które zapewnią długie użytkowanie flagi.

Druk flag wykonujemy na tkaninie poliestrowej w dwóch wersjach, za pomocą sitodruku na standardowym materiale flagowym bądź techniką druku cyfrowego na dzianinie o znacznie mniejszej gramaturze. Sprwadź nasze usługi na flagi reklamowe już dziś.

Druk termotransferowy

W naszej ofercie dostępna jest również opcja druku termotransferowego, za dodatkową opłatą. Metoda druku termotransferowego jest praktycznym rozwiązaniem, gdy flaga będzie narażona na wpływ negatywnych czynników atmosferycznych. Tusz wprowadzany jest w strukturę tkaniny pod wpływem wysokiej temperatury, co czyni go niemożliwym do wyblaknięcia czy usunięcia.

Tkanina, którą stosuje się do druku termotransferowego ma strukturę o charakterze siatki, lekki materiał ze 100% poliestru gwarantuje wyraźne kształty oraz intensywne barwy. — Flaga reklamowa z tak przygotowanym drukiem nadaje się do prania czy prasowania.

Jednak należy pamiętać, że aby produkt nie stracił na swojej jakości, musi być odpowiednio użytkowany. Wszystkie informacje zawarte są w instrukcji obsługi dołączonej do opakowania